středa 13. ledna 2016

Slovo úvodem

Jsem prvomatka, těší mě.

A protože mám domácnost uklizenou, dítě mě nepotřebuje a nemám do čeho píchnout (to byl vtip), rozhodla jsem se založit o mém šití blog.

Tož vitajte.

Já s grepy čepicí a malej Píďa bez grepu na břiše.

Hned na úvod zodpovím FAQ:

Proč grepy?
Protože bagr. Ne, protože všechno "s láskou" už bylo ušito. Já se teda rozhodla šít s grepem. A tak proto grepy jak dva happy.

Proč takový trapný humor?
Byl v Lidlu v akci a jak už je mi známo, matky nakupujou v Lidlu. A taky protože jsem vyňunínkovaná za celý den dosyta a zde mám prostor být kyselá. Laskavě kyselá. ;-)

Co šiješ?
Boudy pro psy, paňáky pro děti, sukně a šaty pro dámy, kapsičku taky svedu, košíčky jsou srdcovka a nejni jich nikdy dost. Chystám se i na vlastní kolekci domácích hadrů a limitované edice supervtipných polštářů. Nápadů by bylo! Jen toho času už pomálu.

Co grepy lidem přinese?
Mé výrobky vznikají ve chvíli, kdy mám prostor pro sebe. Je do nich tedy vloženo - jo, a taky šiju deky a hrací deky pro děti! - vloženo moje uvolnění, radost z tvorby, intuitivní tvořivá síla, odpočinek, snaha, dobro, nadšení a láska. Jinak grepy lidem přinese většinou pan pošťák nebo já, když se setkáme na džusu.

V čem je grepy jiné?
V ničem, je to klasická značka jedné klasické prvomatky. Jen nejde o uměle vytvořený brand ani lifestylový ukazatel. Vychází to, co vychází a já to jen nechávám proudit. Pokud se to někomu nelíbí, ať si grepy políbí.

Dá se grepy koupit?
Dá a za hezký šušník s kotlem radosti a pytlem vděčnosti. Stačí poslat holuba. Nakrmím ho grepem a pošlu s uctivou poklonou zpět. Jo a třeba tu nebude jen šití.

To byla další otázka - bude tu jen šití?
Nebude. Budeme vidět.

Nechť nás grepy provází. Hawk.

5 komentářů:

  1. :-D Miluju tenhle humor :-D A těším se na Grepy! ;-)

    OdpovědětVymazat
  2. Jak jsem už jednou napsala....i kdyby hřebík ve zdi....:o)). Právě jsem si udělala čas na hromadu článků, zalezla jsem si do postele, a už se nemůžu dočkat, co se dozvím dál :o))

    OdpovědětVymazat